Lidé

blankaBlanche:
Zajišťuje především hudební produkci festivalu a na starosti si letos vzala i čajovnu. Mimo cestování a skládání hudby se zajímá o teorie identity a performance, o českou a americkou literaturu a filozofii. V současné době učí na FFUK.

 

henriHenrietta Šeri:
Stará se o produkci několika akcí různých pražských klubů, hraje jako DJ na různých parties v ČR a již desátým rokem pořádá – dnes už téměř legendární ladies party – Freedom Night. Jako produkční a DJ se podílí i na festivalu, kam si k mixážnímu pultu pozve své DJs kolegy a kolegyně.

 

oko_brownPepa Lubojacki:
Na festivalu Queer Eye se stará mimo jiné především o trans sekci  programu. Pátým rokem funguje v produkčním týmu Mezipater, kde vychovává své děti akreditace a protokol. V mimofestivalovém světě pracuje pro Pražské Quadriennale. Miluje kafe, levandule a prasata.

 

okoHana Kulhánková:
Vybírá program, má ráda kulturu, filmy, feminismus, cestování a taky ráda propojuje různé lidi. Právě práce na festivalech je skvělá příležitost, jak všechny tyto záliby zkombinovat, jak aktivně přispívat k lepší a různorodější společnosti a jak se navíc inspirovat ostatními.